Dlaczego my...

Poznajmy się...

 

Pierwsze szlify, w organizacji wysokiej klasy uroczystości i marketingu zdobywałam za granicą, pracując przez ponad 10 lat dla znanej międzynarodowej marki. Wiedza i doświadczenie jakie tam zdobyłam, teraz z sukcesem inwestuję w Lux Event Designers - firmę którą współtworzę z bratem.

 

Wraz z Krzysztofem organizujemy wszelkiego typu wesela:
począwszy od kameralnych i romantycznych, a na ekstrawaganckich balach kończąc. Wspólnym mianownikiem tych wszystkich uroczystości są przede wszystkim: wysoka jakość i dbałość o szczegóły. Posiadam certyfikat Wedding Plannera, który zdobyłam w Polskiej Akademii Ślubnej Perfect Day.

​W wolnych chwilach uwielbiam spotykać się z przyjaciółmi.

Kocham góry i narty, a także słońce i wodę oraz wszystko, co z nimi związane.

JUSTYNA MARTIN

Od ponad 11 lat, z sukcesem, pogłębiam swoje doświadczenie w finansach, logistyce i sprzedaży. Moje umiejętności negocjacyjne oraz oko do szczegółów, są gwarancją na to, że przy rozmowach z podwykonawcami zawsze wynegocjuję najlepszą cenę, ponieważ moim priorytetem są zawsze nasi klienci i ich budżet.

My pracujemy dla Was, dla naszych Par Młodych i stawiamy Wasze zadowolenie na pierwszym miejscu.

Kiedy mam wolną chwilę, najlepiej odpoczywam aktywnie, uprawiając sport oraz z przyjaciółmi. Uwielbiam słońce i wodę, i mam w planie w końcu nauczyć się jazdy na nartach, do której moja siostra przekonuje mnie od lat.

KRZYSZTOF SOBCZYK

My - prywatnie

Porozmawiajmy!

Obserwuj nas!

Bądź na bieżąco!

Z naszą dzienną dozą inspiracji ślubno - weselnych, informacji zza kulis, ofert promocyjnych,  interesujących miejsc na wesele itd...

agencja ślubna wrocław | konsultant ślubny wrocław | wedding planner wrocław

Nasi partnerzy

LUX Event Designers

Tel: 500 644 508

Tel: 508 053949

info@luxeventdesigners.com

© 2019 by LUX Events Designers.

 Wrocław, Jelenia Góra, Poland

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w twojej przeglądarce.