Dlaczego my...

LUX Event Designers to agencja ślubna, która przede wszystkim stawia na wysoką jakość, w każdym aspekcie planowania i organizacji ślubów i wesel. Dlatego starannie dobieramy naszych podwykonawców, mając na uwadze zadowolenie naszych klientów.


Rozumiemy, że Wasz ślub i wesele to jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu, więc musi być perfekcyjny, taki jak sobie wymarzyliście albo i lepszy. Dlatego pracujemy z Wami i dla Was – jesteśmy otwarci na wasze pomysły, nawet te najbardziej niespotykane. Nasza pomysłowość, pasja, wiedza i doświadczenie pozwalają nam kreować sen na jawie – tak jak to wymarzyli sobie nasi klienci.

Decydując się na współpracę z konsultantami ślubnymi LUX Event Designers możecie być pewni, że Wasze marzenie o cudownym weselu przerodzi się w prawdziwe wesele, o którym nikt z Waszych gości nigdy nie zapomni.

Wybierając nas otrzymujecie dedykowanego konsultanta ślubnego, który będzie do Waszej dyspozycji. Gwarantujemy Wam naszą pełną uwagę, obsługę na najwyższym poziomie, indywidualne podejście oraz szeroką wiedzę i doświadczenie w organizacji ślubów i wesel. Te walory umożliwiają nam osiągnięcie celu, jakim jest stuprocentowe zadowolenie naszych klientów.

Rozumiemy, że życie lubi płatać figle i stawia różne przeszkody na drodze, dlatego planujemy naprzód, aby móc im zapobiec, oraz aby nasi narzeczeni mogli w pełni rozkoszować się dniem swojego ślubu, wiedząc, że cokolwiek by się nie stało, są 

w bardzo dobrych rękach - konsultant ślubny czuwa!


Wiemy, jak cenny jest czas, a każda minuta jest na wagę złota, dlatego to my dostosujemy się do Was i Waszych możliwości. Nie musicie wychodzić z domu, aby się z nami spotkać — wystarczy zarezerwować spotkanie online — przez Skype lub Facetime. Tak więc wygodnie, z własnej kanapy, możecie z nami omówić wszystkie aspekty Waszego wesela.

 

Mając nas jako swoich konsultantów ślubnych, możecie być w kontakcie z nami non-stop przez aplikację on-line. Dzięki niej na bieżąco będziecie wiedzieć co się dzieje, będziecie widzieć kolejne etapy, jak również będzie to skarbnica wszelkich pomysłów inspiracji i dokumentów.


Najczęściej organizujemy wesela na Dolnym Śląsku, w okolicach Wrocławia, czy Jeleniej Góry ale jesteśmy dostępni na całą Polskę, jak również zagranicę.


Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Justyna & Krzysztof

Wasi Konsultanci Ślubni

Sprawiamy, że marzenia stają się rzeczywistością...

Śluby i wesela — towarzyszą mi i we śnie, i na jawie.

Naszym celem jest, aby narzeczeni osiągnęli swoje marzenia ślubno-weselne, bez dodatkowego stresu.

Słuchamy ich, ponieważ wierzymy, że kluczem do sukcesu jest indywidualne podejście, niezrównana

obsługa klienta oraz najwyższa jakość.

Skupiamy się na całkowitym zadowoleniu naszych par.

Justyna Martin
Konsultant Ślubny

Poznajmy się...

 

Pierwsze szlify, w organizacji wysokiej klasy uroczystości i marketingu zdobywałam za granicą, pracując przez ponad 10 lat dla znanej międzynarodowej marki. Wiedza i doświadczenie jakie tam zdobyłam, teraz z sukcesem inwestuję w Lux Event Designers - firmę którą współtworzę z bratem.

 

Wraz z Krzysztofem organizujemy wszelkiego typu wesela:
począwszy od kameralnych i romantycznych, a na ekstrawaganckich balach kończąc. Wspólnym mianownikiem tych wszystkich uroczystości są przede wszystkim: wysoka jakość i dbałość o szczegóły. Posiadam certyfikat Wedding Plannera, który zdobyłam w Polskiej Akademii Ślubnej Perfect Day.

​W wolnych chwilach uwielbiam spotykać się z przyjaciółmi.

Kocham góry i narty, a także słońce i wodę oraz wszystko, co z nimi związane.

JUSTYNA MARTIN

Od ponad 11 lat, z sukcesem, pogłębiam swoje doświadczenie w finansach, logistyce i sprzedaży. Moje umiejętności negocjacyjne oraz oko do szczegółów, są gwarancją na to, że przy rozmowach z podwykonawcami zawsze wynegocjuję najlepszą cenę, ponieważ moim priorytetem są zawsze nasi klienci i ich budżet.

My pracujemy dla Was, dla naszych Par Młodych i stawiamy Wasze zadowolenie na pierwszym miejscu.

Kiedy mam wolną chwilę, najlepiej odpoczywam aktywnie, uprawiając sport oraz z przyjaciółmi. Uwielbiam słońce i wodę, i mam w planie w końcu nauczyć się jazdy na nartach, do której moja siostra przekonuje mnie od lat.

KRZYSZTOF SOBCZYK

My - prywatnie

Polecają nas

Obserwuj nas

LUX Event Designers

PL Tel: 500644508

UK Tel: 07783 904091

info@luxeventdesigners.com

© 2020 by LUX Events Designers.

 Wrocław, Jelenia Góra, Poland, UK

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w twojej przeglądarce.

agencja ślubna wrocław | konsultant ślubny wrocław | wedding planner wrocław