Galeria Wesel

Nasza agencja ślubna zajmuje się organizacją wesel w różnych stylach, w zamkach, w stodołach, hotelach i w plenerze... 

 

J&J

Wesele

w zamku

Eleganckie wesele, które odbyło się zimową porą, na zamku. Klasyczna elegancja, na którą postawiła Panna Młoda, sprawdziła się w stu procentach, podkreślając piękno tych bardzo starych murów. I możemy zaręczyć, że Państwo Młodzi czuli się jak prawdziwa para królewska.

M&J

Wesele

w stodole

Typowe wesele w stodole ze "swojskimi" dekoracjami jak np. kwiaty ogrodowe w aranżacjach na stołach, z drewnianymi dodatkami itd. Państwo Młodzi wybrali również pieczenicę nie tylko ze względów kulinarnych, ale również jako dodatkową atrakcję. 

 

A&J

Wesele

w stodole

Nie było to typowe wesele w stodole, ponieważ budynek, w którym wesele się odbywało nigdy nią nie był! Ale dzięki rustykalnym dodatkom, ciepłej kolorystyce uzyskaliśmy efekt swojskiego przybytku. 

 

S&K

Wesele

w plenerze

Wesele w stylu boho, blisko natury...w namiocie - w jurcie, bo niestety pogoda jest kapryśna. Ale cóż to za namiot, a raczej namioty! Pogoda dopisała, goście bawili się na powietrzu. Aby stworzyć 'swojski klimat' użyto rustykalnych elementów dekoracji. 

 

K&L

Wesele

w plenerze

Ślub i wesele zorganizowane w plenerze. Wesele odbyło sie w pięknie urządzonym namiocie. Jak widać i namiot może być elegancki. Wesele odbyło się wiosną, dlatego głównymi dekoracjami stołów są piękne kompozycje imitujące wiosenne drzewa.

 

Polecają nas

Obserwuj nas

LUX Event Designers

PL Tel: 500644508

UK Tel: 07783 904091

info@luxeventdesigners.com

© 2020 by LUX Events Designers.

 Wrocław, Jelenia Góra, Poland, UK

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w twojej przeglądarce.

agencja ślubna wrocław | konsultant ślubny wrocław | wedding planner wrocław