Jak działamy...

1. WSTĘPNA

KONSULTACJA

Niezobowiązująca rozmowa telefoniczna, spotkanie przy kawie lub rozmowa przez Skype czy FaceTime. Umówmy się już dziś!

3. PODPISANIE UMOWY

Następny krok to podpisanie umowy z nami oraz wpłata zadatku. Wszystko odbywa się drogą elektroniczną, w wygodnym dla Was momencie. Od tego momentu, możemy działać w Waszym imieniu.

 

 

2. OFERTA & KOSZTORYS

Po wstępnej konsultacji, przygotujemy ofertę, w której znajdziecie szacunkowy budżet Waszego ślubu i wesela. Po akceptacji oferty przechodzimy do kolejnego etapu.

 

 

3. HARMONOGRAM

Tworzymy harmonogram działań w systemie online do którego macie dostęp 24h na dobę, gdzie możecie nanosić swoje zmiany itd.. Jest to Wasze centrum dowodzenia, wszystkie dokumenty, wszystkie inspiracje i pomysły znajdą się właśnie tam. Jest to również wygodny system komunikacji!

4. PODWYKONAWCY

Proponujemy Wam podwykonawców, którzy są w stanie spełnić Wasze oczekiwania. Prezentujemy ich poprzednie realizacje wraz z cenami, Wy dokonujecie wyboru, a my pośredniczymy w podpisaniu umów z wybranymi kontrahentami.

6. SCENARIUSZ

1-2 miesięcy przed ślubem uzgadniamy wszelkie finalne elementy, ustawienie sali oraz menu weselne.

Następnie uaktualniamy scenariusz weselny, który następnie przekazujemy wszystkim podwykonawcom.

 

 

5. REGULARNY KONTAKT

Dzięki naszemu systemowi macie stały wgląd w to co się dzieje, na jakim etapie prac jestesmy, jak również dzięki niemu przypominamy Wam o wszelkich płatnościach, czasem dokonujemy ich w Waszym imieniu. 

8. PRÓBA GENERALNA

Jeśli zachodzi taka potrzeba, to 1 dzień przed ślubem spotykamy się w miejscu wesela na próbie generalnej lub omawiamy wszystko przez telefon lub Skype. Wszystko zostaje dopięte na "ostatni guzik".

 

 

7. USTALENIA FINALNE

Na 2 tygodnie przed ślubem, organizujemy video-konferencję, lub spotkanie, na którym podsumowujemy wszystkie zadania jakie zostały wykonane, omawiamy szczegóły i logistykę, podejmujemy ostateczne decyzje oraz organizujemy płatności finalne.

W czasie tego spotkania kilkakrotnie sprawdzamy wszystkie aspekty, aby mieć pewność, że wszystko jest dopięte na przysłowiowy "ostatni guzik".

9. DZIEŃ ŚLUBU

W dniu ślubu i wesela, jestesmy z Wami od samego rana,

Koordynujemy pracę wszystkich podwykonawców od rana nadzorujemy wykończenie dekoracji czy dostawę świeżych kwiatów, następnie monitorujemy przybycie orkiestry i innych podwykonawców. Upewniamy sie, że sala jest przygotowana na przybycie Państwa Młodych i gości itd. W trakcie wesela pilnujemy, aby wszystko szło zgodnie z harmonogramem. Pilnujemy wszystkiego, aż do 1.30 rano.

Poniżej przedstawiamy organizację wesela krok po kroku. Każdy etap jest oczywiście dostosowany do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Potrafimy zorganizować wesele nawet w 2 miesiące, a jeśli nawet samodzielnie organizujecie wesele, zachęcamy do skorzystania z opcji koordynacji dnia ślubu. Dzięki temu, będziecie pewni, że wszystko odbędzie się zgodnie z planem i bez nieprzyjemnych niespodzianek.

Polecają nas

Obserwuj nas

LUX Event Designers

PL Tel: 500644508

UK Tel: 07783 904091

info@luxeventdesigners.com

© 2020 by LUX Events Designers.

 Wrocław, Jelenia Góra, Poland, UK

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w twojej przeglądarce.

agencja ślubna wrocław | konsultant ślubny wrocław | wedding planner wrocław