Portfolio

Elegancki ślub Spa

Elegancki ślub w SPA - ktoś powie to nietypowe miejsce, zgadzamy się, ale jak romantyczne! Niby blisko cywilizacji, ale to spa jest położone na skraju lasku, który był uroczym tłem do ślubu. Niestety pogoda nie dopisała, ale na szczęście mieliśmy transparentny namiot, dzięki któremu mimo wszystko otaczała nas zieleń.

Marokańskie w plenerze

Orientalne wesele w stylu marokańskim, w plenerze z rzeka w tle. Królowały soczyste, kolory, bogactwo kwiatów oraz fantastyczne atrakcje typowo arabskie jak shisha czy występy bębniarzy Zaffe.

Na Zamku

Eleganckie wesele, które odbyło się zimową porą, na zamku. Klasyczna elegancja, na którą postawiła Panna Młoda, sprawdziła się w stu procentach, podkreślając piękno tych bardzo starych murów. I możemy zaręczyć, że Państwo Młodzi czuli się jak prawdziwa para królewska.

W Stodole

Rustykalne wesele w stodole ze "swojskimi" dekoracjami jak np. kwiaty ogrodowe w aranżacjach na stołach, z drewnianymi dodatkami itd. Państwo Młodzi wybrali również pieczenicę nie tylko ze względów kulinarnych, ale również jako dodatkową atrakcję.

W Nietypowej Stodole

Nie było to typowe wesele w stodole, ponieważ budynek, w którym wesele się odbywało nigdy nią nie był! Ale dzięki rustykalnym dodatkom, ciepłej kolorystyce uzyskaliśmy efekt swojskiego przybytku.

Romantycznie w plenerze

Ślub i wesele zorganizowane w plenerze. Wesele odbyło się w pięknie urządzonym namiocie. Jak widać i namiot może być elegancki. Wesele odbyło się wiosną, dlatego głównymi dekoracjami stołów są piękne kompozycje imitujące wiosenne drzewa.

Rustykalnie w plenerze

Wesele w stylu boho, blisko natury...w namiocie - w jurcie, bo niestety pogoda jest kapryśna. Ale cóż to za namiot, a raczej namioty! Pogoda dopisała, goście bawili się na powietrzu. Aby stworzyć 'swojski klimat' użyto rustykalnych elementów dekoracji.

Polecają nas

Obserwuj nas

LUX Event Designers

PL Tel: 500644508

UK Tel: 07783 904091

info@luxeventdesigners.com

© 2020 by LUX Events Designers.

 Wrocław, Jelenia Góra, Poland, UK

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w twojej przeglądarce.

agencja ślubna wrocław | konsultant ślubny wrocław | wedding planner wrocław