Organizacja ślubu z obcokrajowcem

Śluby

& Wesela Międzynarodowe

Organizacja ślubu i wesela z obcokrajowcem jest bardziej skomplikowana niż organizacja tradycyjnej uroczystości. W rachubę wchodzi wiele aspektów m.in.: dokumentacja, inne zwyczaje ślubne, które trzeba wziąć pod uwagę, aby przypadkiem nie popełnić faux-pas; poza tym należy zadbać o zagranicznych gości, którzy, jak się to często zdarza, są po raz pierwszy w Polsce, nie znają naszych obyczajów, często nie znają naszego języka. Trzeba się nimi zająć, ponieważ zwykle przybywają do naszego kraju kilka dni wcześniej.


Ale z nami, ślub międzynarodowy to nie problem! To nasza specjalność!
Pomożemy Wam w zorganizowaniu całego ślubu i przyjęcia weselnego w zgodzie z tradycjami narodowymi i religijnymi obu stron. Zadbamy o każdy szczegół, mając na uwagę różne narodowości. Zaproponujemy Wam takie rozwiązania, które odzwierciedlą kulturę i obyczaje obu stron.
Ponadto znajdziemy idealne miejsce na Wasz ślub i wesele, zajmiemy się dekoracjami, ślubną papeterią, zakwaterowaniem i rozrywką dla przyjezdnych gości oraz oczywiście zadbamy o to, żeby wszystko przebiegło zgodnie z planem.

Polecają nas

Obserwuj nas

LUX Event Designers

PL Tel: 500644508

UK Tel: 07783 904091

info@luxeventdesigners.com

© 2020 by LUX Events Designers.

 Wrocław, Jelenia Góra, Poland, UK

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w twojej przeglądarce.

agencja ślubna wrocław | konsultant ślubny wrocław | wedding planner wrocław